top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraDecorHome

Kompletowanie domowego baru

Często jest to ostatni krok w kompletowaniu domowego baru i jeden z najważniejszych: wybór hokerów. Odpowiednie hokery idealnie komponują się z Twoim barem, dopasowując się do jego stylu i umieszczając na odpowiedniej wysokości blatu. Przede wszystkim muszą zapewnić Twoim gościom wygodę, aby chcieli spędzać dużo czasu u Ciebie.

Wybór miejsc do baru, które pasują do stylu Twojego domu, zapewnia, że ​​bar jest spójnym dodatkiem i że każdy pokój w Twoim domu naturalnie przechodzi w następny. Hokery wykonane głównie z drewna dobrze pasują do domów w stylu rustykalnym, podczas gdy metal lub plastik są powszechnymi materiałami dla współczesnych hokerów, które również często wykorzystują linie w unikalny sposób. Możesz chcieć go jeszcze bardziej rozbudować i wybrać styl, który będzie pasował zarówno do powierzchni, jak i do rodzaju domu. szare hokery w stylu nadmorskim do domu przy plaży lub współczesne metalowe hokery do nowoczesnego mieszkania w wieżowcu.
Proste funkcje często decydują o wygodzie gości. Fotele o regulowanej wysokości są już nie tylko dla fryzjera, ponieważ stołki barowe o regulowanej wysokości mogą pomieścić gości o dowolnym wzroście. Biorąc pod uwagę, jak wysokie mogą być stołki barowe, podnóżek dodaje miłego akcentu, dzięki czemu ludzie mają gdzie postawić stopy.


Wybór oparcia dla hokerów zależy od wyglądu i pożądanego poziomu komfortu. Hokery bez oparcia są popularnym wyborem, szczególnie jeśli chodzi o obrotowe hokery. Jeśli potrzebujesz stołków, które zapewniają pewne podparcie pleców, obie opcje to stołki barowe z niskim i wysokim oparciem, przy czym stołki z niskim oparciem zapewniają pewne podparcie pleców, a jednocześnie wyglądają podobnie do stołków barowych bez oparcia i stołków barowych z wysokim oparciem oferując największe wsparcie.


Większość stołków barowych ma jednolite kolory i nie bez powodu, ponieważ pasują do różnych pomieszczeń i wtapiają się w Twój bar, nie przytłaczając go. Pamiętaj jednak, aby zapoznać się również z różnymi wzorami kolorów, ponieważ możesz znaleźć idealny wzór, który uatrakcyjni Twój pasek domowy. Jeśli chcesz dodać przyciągający wzrok element, dziki wzór nadruku może być właśnie tym, czego potrzebujesz, aby zwrócić uwagę ludzi.


18 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page